Lucrator Comercial

Oraș de lucru
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Susține MEATinc din interior și alătură-te echipei din Cluj-Napoca! Alături de noi căutăm o persoană care să aibă următoarele calități/atuuri:
- experiență în domeniul ospitalității pe un post similar este de preferat, dar lipsa acesteia nu va fi un minus pentru candidatul ideal;
- să fie o persoană amabilă, cu zâmbetul mereu pe buze, cu capacitatea de a gestiona și cele mai exigențe dorințe ale clientului;
- să fie dornică de a evolua într-o echipă dinamică și într-o continuă schimbare; În echipa noastră avem nevoie de o persoană care:- să acorde o atenție sporită și personalizată fiecărui client;
- să contribuie la crearea unei experiențe inedite pentru fiecare client MEATinc;
- să cunoască meniul de preparate și băuturi și să poată consilia clienții în alegerea preparatelor;
- să livreze feedback constructiv ori de câte ori are ocazia;

Descrierea jobului

- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Program flexibil
- Bonuri de masa (15 lei/ zi lucrata)
- Beneficiezi de o masa gratis/zi
- Decontam 50% transport
- Training specializat
- Sanse de promovare in functie de implicarea ta
- Majorari salariale periodice (3 luni, 1 an)

MEAT inc. este locul în care vei putea experimenta un concept gastronomic unic în România, iar acest lucru este datorat procesului de preparare și rețetelor care împreună creează un tablou culinar autentic.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos