LUCRATOR COMERCIAL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Competente:
  • Studii medii;
  • Flexibilitate si deschidere catre client;
  • Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
  • Dinamism si spirit de echipa;
  • Foarte bune abilitati de comunicare verbala;
  • Cunostinte PC;
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture si in weekend.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Lucrator comercial:
  • Deruleaza activitatea de vanzare de produse alimentare preambalate;
  • Incaseaza banii cash sau alte forme de plata pentru vanzarea produselor;
  • Participa la gestionarea marfurilor conform procedurilor si instructiunilor operationale ale Companiei;
  • Aprovizioneaza barul cu produsele oferite spre vanzare;
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice a stocurilor de produse;
  • Asigura standardele de calitate in servirea clientilor prin cunoasterea produselor;
  • Intelegerea nevoilor clientului si recomandarea produselor potrivite acestuia.

Descrierea companiei

HOLLYWOOD MULTIPLEX OPERATIONS SRL
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos