LUCRATOR COMERCIAL

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Recrutam LUCRATORI COMERCIALI pentru cele mai mari retele de HYPERMARKET din Romania.

Avem nevoie de persoane muncitoare, serioase, cu spirit de echipa, atat femei cat si barbati.

Calitati:
Studii medii;
Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Flexibilitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati lucrator comercial:
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
- îndeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- participa la actiunile comerciale din magazin;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor.

Beneficii:
-Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA;
-Program de lucru de 4/6/8 ore/zi;
-Activitate de LUNI pana VINERI;
-Salariu fix + bonusuri, in functie de realizari.

Compania Essa reprezinta conceptul de management personal al grupului Spar, dezvoltata pentru a putea gestiona, cu maxima eficienta, procesele de recrutare, formare, plasare forta de munca.

Resursa umana reprezinta principala resursa in functionarea corecta a tuturor programelor de tip leasing sau outsourcing servicii.

Investim resurse si timp in identificarea corecta a candidatilor, in dezvoltarea de programe optime de formare a personalului, in dezvoltarea de programe interne de cariera, in acordarea de pachete motivationale de salarizare si beneficii conexe.

Un personal motivat, disponibil, implicat, flexibil, pregatit poate conduce catre o efienta maxima in procesele curente ale partenerilor.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos