Lucrator Comercial

Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim în acest post o persoană care să întrunească, pe cât posibil, următoarele calități:
  • să fie un om deschis, comunicativ, căruia sa-i facă plăcere să fie în permanent contact cu cei din jur
  • să aibă o atitudine proactivă
  • să dea dovadă de responsabilitate și seriozitate
  • să aibă o atitudine deschisă și politicoasă față de clienți
  • să se adapteze ușor la sarcinile de lucru
  • să fie disponibil pentru un program în schimburi sau uneori mai lung

Descrierea jobului

Responsabilitățile pe care le are un lucrător comercial la noi în companie sunt:
  • pregătește magazinul atât pentru deschidere, cât și pentru închidere
  • întâmpină clienții şi se asigură că au o experiență plăcută la cumpărături
  • servește clienții magazinului urmând corect procedurile de vânzare a produselor
  • oferă informații suplimentare despre produse și promoții în derulare
  • menține stocurile adecvate
  • menține zona în care lucrează curată şi organizată eficient
  • întocmește documentele specifice activității de vânzare
  • promovează imaginea brandului Moldovan
Ce beneficii ai dacă lucrezi în compania noastră?
Magazinele Moldovan se găsesc în aproape toate cartierele din Cluj-Napoca, așa că ai putea
avea posibilitatea de a lucra aproape de casă. Îți vom oferi de asemenea:
  • un pachet salarial atractiv,
  • bonus de retenție
  • tichete de masă
  • asigurare de sănătate privată
  • pachete cadou și bonusuri de performanță
  • sesiuni de instruire
  • recompensă dacă aduci un coleg nou
Vrei să fii colegul nostru? Dacă răspunsul este DA, ne poți contacta și la numărul de telefon:
0751 187 721 sau ne poți trimite CV-ul pe adresa: recrutare@cmdn.ro

Moldovan Carmangeria, unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj, înființată în anul 1994. Compania are astăzi peste 350 angajați, 31 de magazine în Cluj-Napoca și în județ, două sectii de prelucrare și o fermă cu peste 300 de capete de bovine. În 2014, compania a trecut printr-un proces de rebranding și odată cu schimbarea numelui în Moldovan Carmangeria, a introdus pe piață un nou concept de magazin în care zona de vânzare a produselor este dublată de o zonă de bistro. Compania se dezvoltă continuu, dar păstrând neschimbate valorile care au făcut din numele Moldovan o afacere durabilă: familia, tradiția și respectul față de client.

Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos