LUCRATOR COMERCIAL

ACTIV INVEST SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică, proactivă și motivată de succes!

Dacă esti absolvent si îți dorești o carieră în vânzări, în cadrul unei companii puternice și îndeplinești următoarele cerințe:
• abilitati de comunicare;
• orientare catre client;
• talent in vanzari;
• bune abilitati de organizare si management al timpului;
• spirit de cooperare si colegialitate;
• persoana pozitiva si vesela.

Te asteptam!

Descrierea jobului

- Informezi si consiliezi clientii in legatura cu produsele din magazin si promotiile active;
- Recomanzi clientilor produsele din magazin, conform nevoilor acestora si targetului comercial;
- Participi activ la campanile promotionale derulate in magazine;
- Incasezi banii de la clienti;
- Intocmesti contracte, facturi etc.

Se ofera:
-Schema de salarizare si bonusuri axata pe rasplatirea performantei
-Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
-Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
-Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei
- Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)
- Program ideal (nu se lucreaza duminica)

Descrierea companiei

Activ Invest SRL este partener Telekom de peste 7 ani.

Publicat 24 sept. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos