Lucrator comercial

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Adecco Romania, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza Lucrator comercial pentru unul dintre clientii sai, un cunoscut brand din domeniul alimentar.

Candidatul ideal detine:
- Studii medii;
- Bune abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Seriozitate si implicare in munca.

Responsabilitati:
- Insusirea produselor comercializate si oferirea de informatii clientilor;
- Receptionarea marfurilor conform documentelor de insotire specifice;
- Pregatirea si impachetarea produselor pentru servirea clientilor;
- Vanzarea produselor si incasarea contravalorii acestora.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 17 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 17 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos