Lucrator comercial

R & B PIANI SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana comunicativa care sa stie sa lucreze in echipa;
- Persoana flexibila si dornica de munca;
- Cu experienta in domeniul intr-o pozitie similara;
- Cunoasterea lb. engleze.

Descrierea jobului

- Factureaza si incaseaza produselor clientilor in magazin;
- Promoveaza si prezinta exponatele din showroom-ul nostru;
- Mentine ordinea si curatenia din magazin;
- Interactiune directa cu potentiali clienti;
- Comunica telefonic cu parteneri si clienti interesati.

OFERIM
- Salariul fix atractiv + comision din vanzare;
- Laptop si telefon de munca;
- Decontarea transportului (abonament RATB/Metrorex);
- Program de lucru: 9:00 - 19:00 (luni - vineri), iar sambata 9:00 - 17:00.

Descrierea companiei

Comert cu pardoseli, amenajari interioare si exterioare.
Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos