LUCRATOR COMERCIAL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Domiciliul in localitatea CONSTANTA
-sociabil, abil in comunicare cu oamenii (vanzare+facturare directa) aspect ingrijit ,placut
-energie pozitiva, dornic sa invete de la 0 un domeniu nou (vanzare polite de asigurare si piese auto )
-constituie avantaj - abilitatile in domeniul economic ( contabilitate primara ), nir, RG ,RC)
- buna cunoastere a programelor de identificare piese auto si experienta minim 2 ani in acest domeniu reprezinta un avantaj;
- experienta in vanzarea de piese auto si lubrifianti;
- cunostiinte de utilizare calculator - pachet Office;
- minim studii liceale absolvite;
- persoana organizata,responsabila, cu spirit practic;

Descrierea jobului

- facturare in program de calculator
- vanzare + receptie marfa
- intocmire ofertelor si transmiterea acestora catre clientii companiei
- identificarea, ofertarea si vanzarea de piese si accesorii auto;
- preluarea comenzilor de la clientii din magazin, telefonice si online;
- identificarea pieselor si accesoriilor in programele de identificare piese auto;
- consilierea clientilor si ofertarea pieselor;

Suntem o companie de brokeraj de asigurari pentru persoane fizice si juridice. Daca sunteti in cautarea unui broker care sa va sfatuiasca si nu doar sa va reinnoiasca polita de asigurare, un broker care sa va garanteze o acoperire completa si un pachet de servicii adaptat nevoilor dumneavoastra, atunci ati venit la locul potrivit.
Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos