Publicat 20 Iul 2019 | Expiră 20 Aug 2019

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana deschisa, dinamica, sociabila, serioasa.
Experienta anterioara in vanzari este benefica dar nu neparat obligatorie.Se accepta si persoane aflate la "primul job".
Limba spaniola constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Asigura:
-comunicarea cu clientii magazinului (punctului de vanzare)
-prezentarea produselor
-mentinerea mediului ambiant cât mai plãcut
-ordinea, amenajarea, curățenia magazinului, vitrinelor expozitionale si a depozitului
-controleaza marfurile cu defecte, marfurile si vanzarea acestora, restituirile de marfuri, furniturile
-descarcarea si amplasarea marfii in depozit
-aduce marfa din depozit si asigura necesarul de marfa la raft
-ordoneaza rafturile pe categorii de produse si pe tipuri de produse dupa indicatiile francizorului
-expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor
urmareste rafturile si asigura incarcarea lor cu marfa in functie de vanzare
-compara, sorteaza, calcă, verifica si eticheteaza marfa
-organizarea cadrului general de deschidere si inchidere a activitatii magazinului (punctului de vanzare)
-atentia asupra tejghelei
-efectuarea vanzarii si pastrarea incasarilor de peste zi în condiții de siguranță

Descrierea companiei

Antalex Compro Business este detinatorul francizei Dandara.
Dandara reprezinta un stil urban casual adresat femeilor mereu tinere.
Dandara este deținută de grupul textil Spanditex, SL, o companie de renume in industria modei
cu peste treizeci de ani de experiență ca producator si comerciant de moda si accesorii pentru femei .
Dandara ,astăzi ,se bucură de o poziție foarte competitiva în industria modei datorită unei politici excelente bazată pe un management cost /pret eficient . Dar adevarata cheie a succesului său constă în viteza serviciilor, standarde ridicate de calitate și tehnologie dezvoltata de productie . Dandara are un volum mare de producție și logistică adecvate, permițându-si sa dezvolte o politică de prețuri foarte competitive adaptate la nevoile unui public tânăr care necesita calitate cel mai bun pret.

Expirat
Lucrator comercial  -  Antalex Compro Business S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles