Publicat 16 Iun 2019 | Expiră 17 Iul 2019

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare
Abilitati de comunicare, initiativa si flexibilitate
Pasiune pentru beauty si fashion

Jobul se adreseaza exclusiv doamnelor/domnisoarelor.

Descrierea jobului

Activitati specifice magazinului:
Prezentarea si promovarea produselor
Receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute
Consultanta de specialitate
Respectarea programului de lucru si a regulametului de ordine interioara

Programul de munca este flexibil. Oferim training si suport pe toata durata angajarii, contract de munca, bonusuri de performanta si un salariu atractiv.

Descrierea companiei

La noi faci ceea ce iti place in fiecare zi!
Daca esti in cautarea unui job, atunci LARA PERFUME & ESSENCE este locul ideal pentru tine!

Expirat
Lucrator comercial  -  Lara Perfume & Essence Srl D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles