de ani Fără Frică...

Publicat 12 Mai 2019 | Expiră 12 Iun 2019

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- punctual
- serios
- responsabil
- sociabil
- stapaneste engleza cel putin la nivel mediu
- isi ia munca in serios
- este organizat
- doreste sa fie parte din echipa

Descrierea jobului

Suntem un bistro central in pragul de a mari si a consolida brandul pe care l-am creat. Pentru asta cautam oameni profesionisti care sa lucreze cu drag alaturi de noi. Pentru postul de lucrator comercial cautam o persoana energica, motivata si care cunoaste limba engleza cel putin la nivel mediu. Atributiile principale presupun preluarea comenzilor de la clienti in romana sau engleza, marcarea comenzilor si trimiterea lor catre bucatarie, aducerea comenzilor la masa si incasarea lor la sfarsit. Postul poate fi atat part-time cat si full time.

* Experienta in domeniu este un atuu important
* Program de lucru: 2 zile cu 2 zile full time
* Program de lucru: 6h/zi cu 2 weekenduri libere/luna
* Salariu fix, negociat in urma interviului si in functie de experienta
* Masa de pranz, cafea, transport, tips

Descrierea companiei

Expirat
Lucrator comercial  -  BURGER VAN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles