Publicat 22 Apr 2019 | Reactualizat 08 Mai 2019 | Expiră 23 Mai 2019

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

aspect fizic placut,,capacitatea de a munci in echipa,sociabil,comunicativ,spirit practic,persoana de incredere,implicare in activitate

Descrierea jobului

realizare de comenzi,asigura necesarul de marfa in fiecare zi,ofera relatii clientilor,raspunde solicitarii clientilor

companie nationala care desfasoara activitatea in domeniul materialelor de finisaj.companie infiintata in 1994 .in prezent detinem doua depozite si doua magazine.,cautam mereu oportunitati pentru a ne extinde afacerea.
Compania detine o cota importanta de piata in zona de sud a tarii.Oferim o gama larga de servicii de la consultanta si proiectare pana la finantare.Gabris colaboreaza cu producatori din Spania,Italia,Polonia,Bulgaria,Egipt.

Expirat
Lucrator comercial  -  gabris impex srl