Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Lucrator Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii minime;
  • Experienta nu este obligatorie;
  • Experienta in domeniul alimentatiei publice reprezinta un avantaj;
  • Coordonare manuala buna si rapiditate;
  • Abilitati de comunicare;
  • Foarte buna atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Dispune materialele necesare in locatiile prestabilite;
  • Asigura necesarul de marfa la raft (aduce produsele din laborator in magazin si le ordoneaza pe categorii);
  • Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente;
  • Asigura igiena rafturilor;
  • Verifica termenul de valabilitate al produselor;
  • Realizeaza comenzile pentru produsele ce urmeaza a fi expuse la raft;
  • Pregateste cafeau solicitata de catre clienti, atat pentru servirea in incinta magazinului, cat si pentru la pachet;
  • Serveste clientii la masa cu bauturile si produsele solicitate.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masa (15 lei/zi lucratoare);
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Am inceput in 2002, prin a crea un produs de salarizare. Am invatat cu timpul ca nu exista doua firme la fel, asa ca l-am facut flexibil si configurabil. L-am implementat cu acelasi entuziasm si energie pentru fiecare client. Am tratat fiecare client ca fiind unic, special, cu nevoi importante si cu experienta in domeniu utila pentru noi.
Dezvoltam in continuare produse si servicii in domeniul Consultanta Resurselor Umane. Domeniul Resurselor Umane este fascinant pentru ca asigura managementul oamenilor, cel mai importat capital al unei companii. Iar o companie care acorda atentie Resurselor Umane are toate sansele sa-si indeplineasca obiectivele de business.
Romanian Software nu se opreste aici!

Expirat
Lucrator Comercial  -  SC ROMANIAN SOFTWARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles