de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitate şi seriozitate
Capacitate comunicare şi lucru în echipă
Dinamism şi organizare
Cunostintele de operatiuni precum pregatire comenzi, retur, ambalare constituie avantaj
Persoana cu aptitudini organizatorice, responsabila si de incredere
Disponibilitatea de a invata si de a se adapta la mediul de lucru
Permis auto categoria B

Descrierea jobului

Raspunde de aranjarea marfii in depozit
Pregatirea pentru livrare a comenzilor
Receptia marfii
Asigură manipularea mărfurilor şi/sau a materialelor din depozit
Se asigură că marfa primită corespunde cu informaţiile existente pe documentele de însoţire a acesteia
Respectă condiţiile şi standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficientă a depozitului
Participă la inventarele periodice
Sortează şi aranjează marfa în depozit;

Elematis este o companie cu capital 100% romanesc, infiintata in anul 2011 in Iasi, avand ca obiect principal de activitate importul si distributia de materiale si echipamente electrice.

Suntem una dintre cele mai dinamice companii din domeniul nostru. Compania s-a extins într-un ritm rapid si constant, astfel ca dupa 4 ani, avem deschise pe langa depozitul din Iasi, inca doua puncte de lucru, in Suceava si Bacau.

Angajatii Elematis, cu o experienta vasta in domeniu, alcătuiesc o echipa dinamică, pragmatică şi mereu atentă la cerinţele, planurile şi nevoile clienţilor şi partenerilor noştri.

Asiguram o gama variata de servicii de consultanta, proiectare in domeniul instalatiilor electrice si al automatizarilor industriale. Materialele oferite de Elematis sunt in conformitate cu standardele romanesti si europene, respecta reglementarile tehnice in vigoare, detin agremente, certificate de calitate si garantie. Obiectivele firmei noastre sunt in concordanta cu elementele care ne ghideaza in activitatea pe care o intreprindem: responsabilitate, profesionalism, promptitudine si eficienta.

Partenerii nostri sunt:

Schneider Electric, Wago, Schlemmer, Eaton, Philips, Himel, Obo, Electroplast, Klausen, Honeywell, Omron, ETI, Siemens, IFM, Schrack, Klauke, Cellpack, Courbi, Elba, Elmark, Kopos, Lohuis, PUK.

Expirat
Lucrator comercial  -  Elematis Tech

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles