Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

LUCRATOR COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti:
- responsabil si comunicativ
- iti place sa interactionezi cu oamenii
- iti place sa lucrezi in vanzari
- apreciezi stabilitatea si iti doresti sa lucrezi cu cele mai cunoscute branduri
Nu ezita sa aplici!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

1. Intampini clientii intr-o maniera prietenoasa si relaxata,oferindu-le o experienta placuta,
2. Promoveaza imaginea si produsele comercializate in magazin,
3. Opereaza pe casa de marcat,
4. Pastreaza standardele de visual merchandising conform criteriilor de brand,
5. Receptioneaza marfa si o pregateste pentru a fi expusa

Ce oferim:
- Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pietei) + comision din vanzari in functie de vanzarile personale
- Training specializat
- Mediu de lucru placut si profesionist
- Reduceri consistente de angajat la produsele comercializate
- Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei
- Program de lucru flexibil

Sizeer este o companie multibrand,cu clienti care cresc de la an la an.
In mai mult de 100 de magazine,vei gasi branduri de top cum ar fi:Nike, Adidas, Reebok, Lacoste, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era sau O`Neill, care sunt lideri de piata in cele mai bune centre comerciale din Polonia.
Pe 17 Decembrie 2013 am deschis primul magazin Sizeer in Germania. Din acel moment a inceput expansiunea internationala. Pana in acest moment am reusit deschiderea a 25 de noi magazine Sizeer in Germania, Cehia, Slovacia, Lituania si Letonia, acum fiind randul Romaniei.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL  -  Marketing Investment Group RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles