check_circle

Job verificat

|Publicat 11 Feb 2019 | Expiră 14 Mar 2019

Lucrator comercial

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana pozitiva, cu simt estetic si atitudine serioasa;rnAbilitati excelente de comunicare, negociere si relationare;rnSpirit organizatoric si de lucru in echipa

Descrierea jobului

Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind in mod profesionist informatiile necesare.rnRăspunde de preluarea comenzilor, facturare, întocmirea documentelor de livrare.rnMentine un mediu de lucru curat.

Descrierea companiei

Companie ce activeaza in domeniul produselor naturiste.

Expirat

Lucrator comercial  -  Ralu Mega Shop SRL