Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

LUCRATOR COMERCIAL

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajat serios cu rezistenţă la stres şi statul în picioare, tinere şi prezentabile.
Angajăm vânzătoare în magazinele din Piaţa Romană, Mall Afi şi Mega Mall.

Descrierea jobului

Magazin de confecţii damă

SE OFERĂ:
• FORMARE PERMANENTĂ ÎN MEDIU CONTEMPORAN;
• OPORTUNITĂȚI DE DEZVOLTARE;
• SALARIU ATRACTIV ȘI PROCENT DIN VÂNZĂRI + TICHETE DE MASĂ.

CEI INTERESAȚI SĂ TRANSMITĂ CV-UL LOR REDACTAT ÎN LIMBĂ ROMÂNĂ PE E-MAIL: [email protected]
ȘI NOI VĂ VOM CONTACTA PENTRU ÎNTÂLNIREA PERSONALĂ ȘI INTERVIU.

FIRMĂ ITALIENEASCĂ CARE SE DEZVOLTĂ DINAMIC ÎN DOMENIUL ÎMBRĂCĂMINTEI DE DAMĂ DOREȘTE SĂ ANGAJEZE ȘI SĂ FORMEZE PERSONAL PENTRU MAGAZINELE DIN AFI PALACE COTROCENI, PIAŢA ROMANĂ ŞI MEGA MALL CU POSIBILITATE DE PROMOVARE ŞI DE DEZVOLTARE.

  • DORINȚA DE A LUCRA ÎNTR-UN DOMENIU DINAMIC;
  • SPIRIT DE COLABORARE;
  • LUCRU ÎN ECHIPĂ.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL  -  E. Miroglio Trade SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles