Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Lucrator comercial / vanzator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii;
• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
• Usurinta de a respecta un program de lucru flexibil;
• Rapiditate in executarea atributiilor de serviciu;
• Experienta in domeniu.

Descrierea jobului

• Vanzarea produselor si consilierea clientilor in alegerea produsului dorit;
• Incasarea banilor de la clienti;
• Aranjarea marfii la raft;
• Inventarierea stocului de marfa;
• Raspunde de gestiunea magazinului (marfa si monetar);
• Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite spre vanzare.

CAFFE CORSINI - este un grup de firme cu experienta de peste 15 ani in domeniul alimentatiei publice, orientat catre clienti si satisfacerea nevoilor acestora.

Cu pasiune si pricepere ne-am dezvoltat continuu serviciile oferite astfel incat sa devenim alegerea naturala pentru clientii nostri.

Din grupul Caffe Corsini fac parte locatii renumite din Iasi: Restaurant LA CUPOLA - Palas; Cafenea & Patiserie - LA CUPOLA; Gogoseria LA CIAMBELLA; Bottega del Pane, etc.

Expirat
Lucrator comercial / vanzator  -  S.C. CORSINI RISTORANTE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles