Lucrator Comercial / Vanzator / Vanzatoare centru comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam vanzatoare/ vanzator, pentru o insula cu sucuri si ceaiuri Bubble Tea intr-un centru comercial.

Programul 2 zile la munca cu 2 zile libere, salariu 3000 brut trecut in contractul de munca + app 400 bonuri de masa.

Locatia se afla in sector 4 (Sudul Bucurestiului)

Beneficii:

salariu atractiv (3000 Ron brut)
mediu placut de lucru
loc de munca stabil, cu carte de munca
bonusuri si prime de sarbatori
program de lucru flexibil

Cerinte:

persoana serioasa si corecta
abilitati de comunicare si relationare
atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti
persoana organizata si ordonata
studii medii
experienta in vanzari reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu!

Foarte important: oferim si cerem seriozitate!!!

Descrierea jobului

- Prepararea ceaiurilor
- Comunicarea eficienta cu clientii
- Mentinerea ordinii si a curateniei la locul de munca
- Sa fii punctual
- Flexibilitate

Descrierea companiei

Comercializarea ceaiurilor de tip Bubble Tea
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos