LUCRATOR COMERCIAL/ VANZATOR COFETARIE / PATISERIE / PIZZA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam personal talentat care sa fie competent, creativ, cu un caracter impecabil, atitudine pozitiva si excelente abilitati de comunicare.
Motivatia, determinarea, seriozitatea si lucrul in echipa sunt atributele care definesc candidatul ideal.
Sa fie capabil de a comunica cu clientii si de a le da informatiile necesare privind produsele de cofetarie si patiserie;
Sa se adapteze usor in functie de situatie si sa fie deschis catre noi idei si persoane;
Persoane cu sau fara experienta in domeniul vanzarii produse de cofetarie si patiserie , dinamica, serioasa si dornica de a lucra intr-un mediu placut.

Descrierea jobului

- Activitati de vanzare a produselor de cofetarie, patiserie,cafea, racoritoare, pizza;
- Gestiunea marfurilor si monitorizarea permanenta a stocurilor; Coacerea produselor de patiserie si panificatie;
- Pregatirea produselor de cofetarie pentru prezentarea in vitrinele magazinului;
- Prepararea cafelei la cafetiera;
- Activitati tipice de gestiune;
- Mentinerea curateniei in zona de lucru
-Informarea clientilor cu privire la oferta generala de produse ,dar si a promotiilor atunci cand este cazul

COMPANIA NOASTRA ACTIVEAZA IN DOMENIUL RESTAURANTE,RESPECTIV COFETARIE PATISERIE,CU O EXPERIENTA DE PESTE 15 ANI ,ESTE ORIENTATA SPRE SATISFACTIA CLIENTILOR SI ASIGURAREA DE SERVICII DE INALTA CALITATE.NE RESPECTAM ANGAJATII SI II SPRIJINIM IN REALIZAREA OBIECTIVELOR COMUNE SI PERSONALE.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 24 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos