Publicat 02 Ian 2019 | Reactualizat 28 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Lucrator Comercial(Vanzatoare)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cauți un loc de munca?
Ai experiența în relaționarea cu clienții sau în domeniul modei?
Ești o persoana deschisa, comunicativa și cu spirit de echipa?

Alătură-te echipei noastre dacă:

- te interesează moda și ești la curent cu ultimele trenduri,
- ai abilitați practice,
- poți acționa singur dar știi ce înseamna munca în echipa,
- iți poți împărtăși cunoștințele cu cei din jur,
- poți avea grija de organizarea muncii, ai aptitudini de planificare și poți seta priorități,
- poți lua inițiativa pentru a găsi soluții creative,
- iți plac provocările și ești o persoana multitasking,
- interacționezi cu cei din jurul tău, ești deschis și sincer

Descrierea jobului

Cerințe:

- excelente abilitați de comunicare,
- orientare către clienți și nevoile lor,
- responsabilitate, implicare și seriozitate,
- rezistenta la stres,
- flexibilitate și perseverenta,
- spirit de echipa și adaptabilitate,
- amabilitate fata de clienți și colegi,
- la curent cu tendințele în moda,

Oferim:

- contract de muncă cu normă întreagă
- pachet salarial atractiv și alte beneficii
- un loc de muncă sigur
- training uri interne
- preturi speciale pentru angajați la toate produsele comercializate

Te așteptam în echipa noastră !

Daca consideri ca ești candidatul potrivit pentru aceasta poziție, te rugam sa trimiți CV-ul tău.

Descrierea companiei

Retail

Expirat
Lucrator Comercial(Vanzatoare)  -  LO CLUB COLLECTION