Lucrator comercial / Vanzatoare magazin - Brasov

S.C. TRI FOUR4US SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm o colega sau un coleg care să ne ajute cu organizarea vânzării în Brutăria Simplu.
Cine este interesat(ă), poate suna la nr. de tel: 0724.045.901 sa discutam motivul pentru care vrea să facă parte din echipă sau poate trimite email: contact@brutariasimplu.ro. ori să vină direct în Brutărie, să ne cunoaștem.

Descrierea jobului

Așadar, cum trebuie să fie colega sau colegul:
- Să aibă spirit de inițiativă și observație
- Să își dorească să facă parte dintr-o echipă dinamică
- Să știe să umble cu produsele noastre de brutarie, patiserie, cofetarie, ambalaje
- Să îi placă organizarea, curățenia
- Să iubească oamenii și să caute zâmbetul lor de mulțumire
Programul este de 8 ore pe zi, în interiorul Brutăriei.
Salariu 2500-3000 net.

Brutăria Simplu a fost deschisă pe 1 Martie 2018, pe strada Bisericii Române 112, colț cu Sitei, Brașov. Simplu înseamnă artizanal, dar nu și simplist. Pâinea este dospită cu maia sălbatică, din făină bio oganică, iar toate ingredientele folosite sunt naturale. Pasiunea pentru hrană curată și respectul pentru gustul natural ne inspiră să avem rețete inedite de patiserie și dulciuri, zi de zi.

Publicat 6 Sept. 2022 Expiră 6 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.