de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Lucrator comercial - Ted's Coffee Co (Aeroport)

6 posturi

Candidatul ideal

Dorim sa angajam persoane care:
• au studii liceale sau scoala profesionala;
• sunt deschise la comunicare si lucru in echipa;
• sunt sincere si statornice;
• sunt energice si orientate catre client.

Descrierea jobului

Program de lucru in ture de zi (doua cu doua), ture zi/noapte (12/24, 12/48) sau la 9 ore.

Responsabilitati:

• Respectarea regulilor de servire;
• Cunoasterea meniului;
• Preluarea si servirea comenzilor;
• Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
• Verificarea termenelor de garantie a produselor conform procedurilor;
• Realizarea incasarilor.

Beneficii:

• Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
• Tichete de masa, masa calda, transport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• Bonusuri periodice acordate pentru vanzari;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata;

• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training,
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.

DNATA Catering, operator al francizei TED'S COFFEE CO, furnizează pe Aeroportul Internaţional Henri Coandă (AIHCB): servicii de alimentaţie publică pe Terminalul Plecări din AIHCB prin unităţi de tip: fast-food, snack-bar, cafenele şi restaurante şi servicii de catering la bordul aeronavelor.

Lucrator comercial - Ted's Coffee Co (Aeroport)  -  DNATA CATERING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles