Lucrator Comercial - taietor chei

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 450 - 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

* Orientare catre client
* Spirit comercial
* Persoana dinamica, comunicativa, cu initiativa
REPREZINTA UN AVANTAJ:
* Experienta in domeniul vanzarilor
* Experienta in domeniul Confectionarii cheilor
* Flexibilitate
* Atitudine proactiva
* Cunostinte minime de operare PC
*Excelente abilitaţi de comunicare
*Persoana dinamică, organizată şi responsabilă.

Descrierea jobului

Descriere job:
* Prelucrarea cheilor si activitati tipice de lucrator comercial.

Responsabilitati:
*Lucrul corect cu programul de gestiune si casa de marcat
*Comunicarea cu clientii si identificarea corecta a serviciilor sau produselor solicitate
*Copierea corecta a cheilor.

Beneficii:
​* Mediu de lucru placut;
* Pachet salarial motivant.
* Bonusuri de performanta
* Training gratuit

Expert Chey presteaza servicii copiere chei pentru casa si auto, intretinere ceasuri si comercializeaza feronerie de maxima securitate.
Avand in spate o experienta de 10 ani dorim sa venim in sprijinul clientilor prin rezolvarea problemelor acestora legate de serviciile pe care le prestam.
Publicat 31 mai 2022 Reactualizat 28 iun. 2022 Expiră 30 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos