Publicat 08 Ian 2018 | Reactualizat 05 Feb 2018 | Expiră 08 Feb 2018

Lucrator Comercial Statie Peco SOCAR

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii
- Experienta similara constituie avantaj
- Cunostintele de operare calculator – de dorit (nu reprezinta criteriu eliminatoriu)
- Persoana comunicativa, pozitiva, deschisa
- Atitudine orientata catre client
- Disponibilitate de lucru in ture, inclusiv ture de noapte
- Integritate si corectitudine
- Spirit de echipa

Descrierea jobului

- Vanzare de combustibili din statia de distributie carburanti si vanzarea produselor din magazinul statiei
- Comunicare si relationare cu clientii intr-o maniera amabila, calda si prietenoasa
- Informare si consiliere clienti in legatura cu produsele din magazine si promotiile active
- Lucrul pe casa de marcat, incasare numerar/alte forme de plata, efectuare monetar
- Gestiunea magazinului (receptie marfa, etichetare, termene de valabilitate, inventariere)
- Mentinerea standardelor de curatenie din statia de distributie carburanti

Beneficii

- Plata ore suplimentare
- Tichete de masa
- Spor ore noapte
- Spor ore weekend
- Training pentru dezvoltarea cunostintelor si abilitatilor
- Posibilitati de promovare

SOCAR este reprezentanța companiei petroliere şi de gaze naturale deţinută de statul Azerbaijan (The State Oil Company of Azerbaijan Republic), companie renumită mondial pentru activitatea sa de producţie de petrol şi gaze naturale. Compania Petrolieră de Stat din Azerbaijan investeşte anual miliarde de dolari în infrastructura de transport şi este angrenată în plan european în proiecte cheie, menite să crească securitatea energetică a Europei, prin diversificarea resurselor de gaze naturale. Din anul 2011 compania s-a implicat în România prin SOCAR Petroleum S.A. şi în crearea şi consolidarea unei reţele de benzinării la nivel naţional. Astfel, compania deţine în prezent o reţea de 38 staţii distributie carburanti în judeţele: Arad, Arges, Bacau, Bihor, Bistrita-Nasaud, Botoşani, Brasov, Bucuresti, Buzau, Cluj, Iasi, Neamţ,Sibiu,Suceava,Timis, Vilcea si Vrancea fiind unul dintre cei mai importanţi jucători pe piaţa distribuţiei de carburanţi din nord-estul ţării. Până în prezent compania a creat în România peste 500 de locuri de muncă şi a derulat investiţii de aproximativ 64 milioane de euro.

Expirat
Lucrator Comercial Statie Peco SOCAR  -  S.C. SOCAR PETROLEUM S.A.