Lucrator comercial – stand accesorii GSM

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Prezenta agreabila, flexibilitate si perseverenta, abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Cunostinte/studii de electronica constituie avantaj, dar NU constituie criteriu eliminatoriu;
- Cunostinte operare PC&POS;
- Disponibilitate la program de lucru in ture de zi
- Experienta in pozitii similare constituie avantaj, dar NU constituie criteriu eliminatoriu.

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu – accesorii si reparatii GSM;
- Intocmire necesar zilnic, verificare si mentinere stocuri;
-Constatarea, diagnosticarea terminalelor GSM la intrarea in service.

Beneficii:
- Salariul intre 2000 - 2500 lei
- Comision din vanzari;
-Zona punctului de lucru: Cora lujerului, Auchan Dr Taberei, Colentina

AFC MOBILE SERVICE CENTER face parte din A.F.C Group Europe care activeaza in domeniul Informatiei si Tehnologiei Comunicatiilor, fiind in principal specializat pe terminale mobile (smartphone, laptop, tablete), componente si accesorii GSM.
Publicat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos