LUCRATOR COMERCIAL SIZEER - Bucharest Iris Auchan

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti:
  • responsabil si comunicativ
  • iti place sa interactionezi cu oamenii
  • iti place sa lucrezi in vanzari
  • apreciezi stabilitatea si iti doresti sa lucrezi cu cele mai cunoscute branduri
Nu ezita sa aplici!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intampini clientii intr-o maniera prietenoasa si relaxata,oferindu-le o experienta placuta,
  • Promoveaza imaginea si produsele comercializate in magazin,
  • Opereaza pe casa de marcat,
  • Pastreaza standardele de visual merchandising conform criteriilor de brand,
  • Receptioneaza marfa si o pregateste pentru a fi expusa
Ce oferim:
  • Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pietei) + comision lunar la atingerea targetelor lunare ale magazinului
  • Training specializat
  • Mediu de lucru placut si profesionist
  • Reduceri consistente de angajat la produsele comercializate
  • Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei
  • Program de lucru flexibil

Sizeer este o companie multibrand,cu clienti care cresc de la an la an.
In mai mult de 100 de magazine,vei gasi branduri de top cum ar fi:Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era sau O`Neill, care sunt lideri de piata in cele mai bune centre comerciale din Polonia.
Pe 17 Decembrie 2013 am deschis primul magazin Sizeer in Germania. Din acel moment a inceput expansiunea internationala. Pana in acest moment am reusit deschiderea a 25 de noi magazine Sizeer in Germania, Cehia, Slovacia, Lituania si Letonia, acum fiind randul Romaniei.
Publicat 27 iun. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos