Publicat 02 Oct 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Lucrator comercial si Operator Calculator

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane active, dedicate, cu initiativa si spirit de echipa. Experienta nu este obligatorie intrucat oferim training la locul de munca

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte dintr-un colectiv tanar si ambitios? Vino la Magazinul de Cadouri Personalizate din Carrefour Feeria Baneasa si vei avea ocazia sa lucrezi cu o echipa determinata, vesela dar si profesionista. Te vom invata tot ce trebuie sa sti pentru a-ti fi mai usor sa te adaptezi in grupul nostru.

Postul de Lucrator Comercial
- preluarea clientilor
- utilizarea imprimantelor, preselor si aparaturii
- aplicarea foliilor pe diversele obiectele personalizate
- taierea si pregatirea produselor spre finisare
- incasarea contravalorii acestora
- efectuarea actelor zilnice / mini-contabilitate primara (facturi, registre de casa, bonuri si chitante etc)

Postul de Operator Calculator (Corel Draw si Photoshop)
- Editare grafica
- Machetare Carti de Vizita
- Printare Fotografii
- Operare Xerox/Scanner
- Operare aparatura cutter plotter, laser, UV etc
- Imprimare Tricouri, cani si diferite obiecte personalizate

Se ofera training la locul de munca, lipsa experientei nu este un impediment
Programul este flexibil, se lucreaza in ture (o zi cu o zi, un weekend cu un weekend), colectivul este unul tanar
Salariu Motivant, Decontare Transport, Bonuri de Masa si alte beneficii

Magazin de cadouri personalizate si productie publicitara, situat in galeria Carrefour Feeria Baneasa. Avem o experienta de peste 15 ani in domeniu personalizarilor si productiei publicitate, cu un portofoliu larg de clienti

E-mail: duragabi@yahoo.com
Tel: 0763 051 283

Expirat
Lucrator comercial si Operator Calculator  -  Viragos Design SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles