Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Lucrator Comercial - S. Marmetiei / Craiova / Miercurea Ciuc

SPORTISIMO
2 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

  • Iti place sa comunici cu oamenii? ­čĹŹ­čĆ╗­čÄĄ
  • Te caracterizeaza atitudinea constructiva si orientarea spre rezultate? ­čĺ░
  • Esti o persoana dornica sa invete lucruri noi, responsabila si ambitioasa? ­č嬭čĆ╗­čąç
Daca raspunsul tau e pozitiv, te asteptam in super echipa noastra! ­čśÄ

Descrierea jobului

  • consilierea clientilor si vanzarea produselor;
  • scanđ░rea produsđÁlor si incasarea contrđ░vđ░lorii lor;
  • aranjarea produselor in magazin;
  • receptia produselor si verificarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀integritatii lor;
  • rezolvarea eventualelor reclamatii.
Beneficii
  • salariu fix motivant + bonusuri atractive din vanzari;
  • bonuri de masa;
  • zile libere suplimentare;
  • bonus pentru recomandare colegi noi;
  • abonament medical la Regina Maria;
  • discounturi la produsele companiei;
  • mediu de lucru si colectiv placut;
  • oportunitati si traininguri de dezvoltare personala si profesionala

Sportisimo nu este doar un lider al pie╚Ťei din Cehia ├«n domeniul articolelor sportive, ci o adev─ârat─â comunitate pasionat─â de sport ╚Öi mi╚Öcare. ├Änfiin╚Ťat─â ├«n 1999, compania noastr─â s-a dezvoltat rapid ca unul dintre principalii retaileri de articole sportive din Europa Central─â ╚Öi de Est, av├ónd o prezen╚Ť─â puternic─â at├ót ├«n magazinele fizice, c├ót ╚Öi ├«n mediul online.
Colabor─âm cu cei mai mari produc─âtori din acest sector la nivel mondial, oferind o gam─â variat─â de echipamente sportive la pre╚Ťuri avantajoase, cu o re╚Ťea de distribu╚Ťie ├«n 6 ╚Ť─âri. Compania opereaz─â peste 200 de magazine ├«n Europa, inclusiv 100+ ├«n Cehia, 50+ ├«n Slovacia, 50+ ├«n Rom├ónia, 9 ├«n Ungaria, 2 ├«n Bulgaria ╚Öi 3 ├«n Croa╚Ťia.
De la primul magazin din Rom├ónia ├«n 2015, am adunat o echip─â formidabil─â de peste 350 de angaja╚Ťi. Suntem uni╚Ťi de o dorin╚Ť─â comun─â, aceea de a face inimile oamenilor s─â bat─â pentru sport. Echipa noastr─â din Rom├ónia reflect─â valori puternice, pasiunea pentru sport ╚Öi o dedicare neclintit─â fa╚Ť─â de clien╚Ťii no╚Ötri.
Am creat un mediu de lucru deschis, în care oferim colegilor noștri tot sprijinul necesar pentru dezvoltarea personală și profesională. La Sportisimo, nu suntem doar colegi, ci o familie de oameni entuziaști ai sportului.
Dac─â ├«╚Ťi bate inima pentru sport ╚Öi vrei s─â fii parte a unei echipe dinamice ╚Öi inovatoare, te invit─âm al─âturi de noi.

Fii parte din succesul nostru! Fii parte din Sportisimo!

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expir─â 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.