Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

LUCRATOR COMERCIAL - PRODUSE VESTIMENTARE FEMININE DE LUX

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Conditii obligatorii:
Experienta intr-o pozitie similara de minimum 2 ani;
Prezenta fizica agreabila;
Cunoasterea corespunzatoare a atributiilor si responsabilitatilor postului;
Comunicare ireprosabila cu clientii;
Abilitati de comunicare si relationare bine dezvoltate;
Servirea rapidã si calitativa a clientului;
Memorie, spirit de echipa, initiativa;
Intentie de colaborare pe post pentru perioada indelungata;
Abilitati foarte bune de organizare, punctualitate, seriozitate;
Disciplina financiara privind intocmirea actelor contabile primare;
Respectarea reglementarilor privind protectia muncii;
Asimilarea instructiunilor privind munca;
Adaptare rapida la noua tehnologie;
Utilizarea eficienta a resurselor materiale;
Competente avansate de PC;
Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu.

Descrierea jobului

LUCRATOR COMERCIAL (VANZATOR) IN MAGAZIN DE PRODUSE VESTIMENTARE FEMININE DE LUX

• Verifica si urmareste zilnic comenzile venite din partea clientilor;
• Raspunde solicitarilor clientilor si le ofera informatii cu privire la produse;
• Acorda atentie completa solicitarilor clientilor si ii ajuta in deciziile de a cumpara sau inchiria produsele;
• Tine evidenta zilnica a obiectelor vestimentare vandute si/sau inchiriate;
• Verifica obiectele vestimentare ce urmeaza a fi predate catre clienti;
• Alte responsabilitati si sarcini ce vor fi stabilite prin fisa postului.

Cabinet de avocatura intermediaza pentru un client din portofoliu – persoana juridica romana cu sediul in Bucuresti, recrutarea de lucratori comerciali (vanzatori) in magazin de produse vestimentare feminine de lux.

Persoanele interesate de acest loc de munca sunt rugate sa trimita CV-ul, la care sa fie atasata si o poza, pe adresa de e-mail: contact@badealawoffice.ro.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL - PRODUSE VESTIMENTARE FEMININE DE LUX  -  OANA LIVIA BADEA LAW OFFICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles