Lucrator comercial (Operator Front Desk)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te invitam sa faci parte din echipa noastra daca:
  • ai experienta de minim un an intr-o pozitie similara
  • aplicatiile software nu iti sunt straine si stii deja ca te vei descurca de minune dupa training
  • ai o atitudine pozitiva, dai dovada de integritate si atentie la detalii
  • amabilitatea si comunicarea verbala excelenta fac parte dintre aptitudinile tale
  • iti doresti sa inveti si sa evoluezi in domeniul HoReCa
  • iti place sa lucrezi in echipa, in mod responsabil si asumat

Descrierea jobului

In echipa noastra, vei avea parte de training initial si continuu, pentru a excela in:
  • ​relatia cu clientii din restaurant
  • colaborarea cu restul personalului din restaurant pentru a asigura impreuna un serviciu impecabil clientilor nostri
  • operarea software-ului de gestiune a comenzilor
  • operarea casei de marcat
Daca vom lucra impreuna, vei beneficia de urmatoarele conditii financiare si de lucru:
  • Program: luni-vineri + o sambata pe luna, prin rotatie cu echipa, 9:00-17:00
  • Contract: durata nedeterminata cu 3 luni de proba
  • Venituri lunare: salariu fix 2500 RON + TIPS
  • Gratuitate pentru servirea mesei in restaurant
  • 50% discount pentru pachet
  • Sprijin si incurajare permanente pentru dezvoltare profesionala in domeniu HoReCa

Descrierea companiei

Păstrăm un loc în echipa rawdia, doar pentru tine!​

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos