Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 14 Dec 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Lucrator Comercial - Mothercare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Excelente abilitati de comunicare si atentie la detalii;
  • Orientare catre client;
  • Atitudine pozitiva si deschidere pentru a invata;
  • Personalitate placuta, persoana de incredere, flexibila, bine organizata si motivata;
  • De preferinta un an de experienta intr-o pozitie similara (nu este obligatoriu, angajamentul si dechiderea pentru a invata sunt mult mai importante)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Candidatii selectati vor lucra full-time sau part-time intr-unul din magazinele noastre din Bucuresti si vor fi resposabili pentru:

  • Furnizarea de servicii excelente clientilor;
  • Atingerea obiectivelor de vanzari stabilite pentru fiecare magazin;
  • Promovarea produselor;
  • Incasarea contravalorii produselor;
  • Reaprovizionarea rafturilor;
  • Alte sarcini pentru buna functionare a magazinului;

BENEFICII:
  • Salariu fix + Bonuri de masa (15 lei / ziua lucrata) + Comision din vanzari;
  • Prime si Beneficii pentru loialitate;
  • Bonus pentru recomandarea viitorilor colegi;
  • Discount la cumpararea produselor Mothercare;
  • Posibilitatea de promovare;
  • Program de lucru flexibil;
  • Program de Training;
  • Lucrul cu o echipa grozava.
Salariul net lunar oferit: 350 - 400 euro

Vrei sa lucrezi pentru un brand international de renume, sa inveti lucruri noi si sa te dezvolti alaturi de noi?
Alatura-te echipei Mothercare!

Descrierea companiei

Mothercare & ELC

Grupul Mothercare este compus din două branduri cu răspândire pe plan internațional: Mothercare şi Early Learning Centre.

Mothercare este un retailer de specialitate de produse pentru viitoarele mame, sugari şi copii până la vârsta de 8 ani. Mothercare a deschis primul magazin în 1961 în Surrey, Marea Britanie, iar în București, România, în 2004. Știm că a fi părinte este minunat, amuzant, frustrant, obositor, dar plin de satisfacţii de aceea la noi veţi găsi produse de cea mai bună calitate pentru tine şi micuțul tău: haine, jucării, mobilier și accesorii, lenjerie de pat, echipament de hrănire sau pentru baie. Cu o combinaţie de design exclusivist, calitate superioară şi preţuri acceptabile, Mothercare le oferă bebeluşilor cel mai bun început în viaţă.

ELC reprezintă conceptul jucăriilor educative, care favorizează dezvoltarea abilităţilor esenţiale ale micuţului tău. Toate jucăriile noastre sunt concepute astfel încât să-i incite pe copii să-şi exploreze limitele imaginaţiei şi ale creativităţii, să facă învăţatul distractiv şi să-i ajute să-şi atingă potenţialul maxim, oferindu-le un început minunat în lunga călătorie a descoperirii.

Expirat
Lucrator Comercial - Mothercare  -  SC SYSMEROM COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles