Lucrator comercial - Magazin Xpress

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal :
- sa fie amabil si sa aiba capacitatea sa se integreze intr-o companie cu standarde riguroase;
- sa fie corect, serios, cu o atitudine pozitiva, sa fie comunicativ si cu spirit de echipa;
- sa aiba studii medii (liceul absolvit);
- sa aiba cunostinte de operare calculator (Excel, Word si Mail);

Descrierea jobului

Societate comerciala, angajam reprezentanti vanzari pentru magazinul XPRESS.

Principalele responsabilităti sunt:

Candidatul ideal trebuie fie o persoană cu atitudine proclient , sa fie amabil si sa aiba capacitatea sa se integreze intr-o companie cu standarde riguroase.

Pentru relatii, va puteti adresa la telefon 0752199565
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos