Publicat 27 Oct 2020 | Reactualizat 24 Nov 2020 | Expiră 26 Nov 2020

Lucrator comercial - magazin materiale constructii

4 posturi

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari;
- O buna comunicare cu potentiali clienti.

Descrierea jobului

- vanzare - implica o buna comnicare cu clientii si indrumarea lor catre produsele de care au nevoie;
- aranjarea produselor la raft;
- gestiunea stocului din magazin;
- gestiunea casei de marcat si a POS-ului;
- mentinerea ordinei si curateniei in magazin.

Oferim:
- Program de lucru: L-V 8:00-18:00; Sa 8:00-13:00;
- Perioada de instruire, training produse;
- Pachet salarial atractiv (600 - 800 Euro/Net).

Activitatea noastra consta in comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit. Toate acestea in magazine specializate.

Lucrator comercial - magazin materiale constructii  -  MODUL APEX VENDING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles