Lucrator Comercial magazin dEpurtat Crangasi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai sа ne cunoastem dacа ai:
- zаmbet si atitudine pozitivа :)
- orientare catre client
- spirit de echipa

Descrierea jobului

1. Lucrator comercial in magazinul nostru dEpurtat Crangasi.
BENEFICII:
- Contract pe perioada nedeterminta
- Salariu motivant (consilier vanzari 2500 ron - 2100 + 400 tichete de masa pe card)
- Bonusuri competitive
- Prima de ziua de nastere, Craciun si Paste
- Concediu 21 zile de odihna

Noi suntem echipa dEpurtat, 40 de tineri veseli si responsabili, care fac tot posibilul ca fiecare experienta avuta cu noi, sa fie una placuta si lipsita de incidente.
Povestea noastra a inceput in anul 2011. De atunci am expediat peste 1 000 000 de cutii cu bucurii si ne-am imprietenit pe platforma online cu 500 000 de suflete.
Clientii nostri sunt un punct de referinta in tot ceea ce facem si, de aceea, tinem cont de fiecare review pe care il primim. Numai asa putem gasi moduri prin care sa crestem in continuare calitatea serviciilor noastre.
Avem doua showroom-uri in Bucuresti, unde poti merge sa iti achizitionezi modelul dorit de pe site sau doar pentru a-l proba.
Publicat 3 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos