LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN DE BAUTURI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societatea noastra este in cautarea unei colege/unui coleg.
Daca esti o persoana meticuloasa, atenta la detalii, dai dovada de corectitudine si seriozitate, iti prezentam cateva detalii despre acest post:

Descrierea jobului

Candidatul ideal:

✅studii medii
✅experienta anterioara in comert constituie avantaj
✅orientare si deschidere catre client
✅responsabilitate si seriozitate
✅dinamis si proactivitate
✅flexibilitate si orientare catre lucru in echipa
✅disponibilitate pentru efort fizic, dar si pentru un program de lucru in ture.

Descrierea postului:

✅sa cunosti si sa promovezi produsele din magazine
✅sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
✅sa contibui la asigurarea unei imagini placute a magazinului
✅sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru
✅sa alimentezi rafturile cu marfa.

Beneficii:

✅venit mediu lunar incepand cu 3.250 lei net compus din salariu, bonus vanzari si tichete de masa
✅programul de lucru de la 10:00-22:00, in ture 2 zile libere/2 zile lucrate
✅program de integrare si inductie in companie
✅posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii in plina expansiune cu oportunitati de cariera
✅training pe toate categoriile de bauturi alcoolice

Locatie:B-dul Aerogarii, nr.2-8, Baneasa

Lider de piata pentru comertul online de bauturi alcoolice!!!!
FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste și-au dorit să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și mai ales de calitate. Încă de la prima sticlă vândută, echipa FineStore nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului. Ne-am extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului , de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos