Publicat 21 Aug 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

Lucrator comercial la Targul de Craciun de la Londra

100 posturi

Candidatul ideal

Pentru a face parte din echipa noastra trebuie sa:

- sa fii energic si pozitiv
- sa fii harnic si corect
- sa iti placa sa lucrezi in echipa
- sa ai deschidere pentru clienti
- sa iti placa un mediu de lucru bine organizat si cu reguli clare
- sa vrei sa faci parte dintr-o echipa castigatoare

Descrierea jobului

Pentru al 12- lea an consecutiv, firma germana Bavarian Village angajeaza personal pe perioada Noiembrie - Ianuarie la Targul de Craciun din Londra, pe urmatoarele posturi:

- vanzator la casuta cu bauturi
- vanzator la casute cu mancare
- barmani
- ospatari

Ca si lucrator comercial trebuie te ocupi de:

- servirea clientilor
- incasarea banilor
- mentinerea spatiului de lucru curat
- ajutor la aprovizionarea spatiului de lucru cand e nevoie

Beneficiile tale sunt:

- salariul atractiv
- mediu de lucru sigur si placut
- o experienta unica in Londra
- sansa de a fi promovat pe o pozitie mai buna
- uniforma oferita de catre companie

Compania germana Bavarian Village, participa de peste 12 ani la cel mai mare Targ de Craciun din Europa, care are loc la Londra: Winter Wonderland.

Bavarian Village ofera o experienta germana autentica, intr-un mediu distractiv, producand sute de locuri de munca pentru echipa noastra romaneasca. Cu o echipa de peste 250 de oameni, ne mandrim cu castigarea premiilor pentru cea mai buna companie si cei mai buni angajati.

Scopul nostru este sa fim lideri in industria de divertisment, oferind cele mai bune servici, produse, respectand traditiile germane si am avut onoarea ca pe una dintre scenele noastre, sa aiba loc Finala de la Vocea Angliei, dar si o emisiunea live BBC.

Noi consideram ca angajatii nostri sunt una dintre valoriile firmei noastre, de aceea oferirea unui mediu de lucru deoseibit si crearea celor mai bune conditii pentru ei, este unul dintre interesele noastre principale

Obiectivul nostru de zi cu zi este sa lasam o experienta memorabila tuturor celor care ne viziteaza.

Lucrator comercial la Targul de Craciun de la Londra  -  Bavarian Village

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles