Lucrator comercial - Inmedio

YAN TEAM CONCEPT SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari (constituie un avantaj);cunostiinte PC;
Putere de convingere, abilitati foarte bune de comunicare si organizatorice;
Amabil, serios, cu initiativa in rezolvarea sarcinilor;
Rezistent la stres; simț comercial.
Candidatul isi va desfasura activitatea in magazinul Inmedio.
Program 08:30 - 21:00 L-S 8:30-20:00 D Se lucreaza full day: Tura 1: Luni, Miercuri, Sambata, Duminica Tura 2: Marți, Joi, Vineri

Descrierea jobului

respecta Regulamentul de ordine interioara;
- respecta ghidul de proceduri al magazinului;
- asigura necesarul de marfa la raft;
– expune marfurile intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor;
– compara, sorteaza si verifica marfa;
– asigura igiena rafturilor;
– verifica saptamanal termenul de valabilitate al produselor si aplica procedurile comunicate cu privire la marfa in curs de expirare;
– realizeaza comenzile pentru produse;
– raspunde solicitarilor clientilor;
– informeaza clientii de schimbarile care au avut loc in privinta produselor;
– incaseaza corect marfa cumparata de clienti;
– înmânează clientilor restul de bani si bonul fiscal;
– efectueaza inchiderea casei la sfarsit de zi conform procedurilor din ghid;
– efectueaza receptia marfii conform cu documentele de receptie si cu ghidul de proceduri;
- efectueaza returul la marfa, conform ghidului de proceduri;
– mentine curatenia in magazin;
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.