LUCRATOR COMERCIAL IN RETAIL

House Of Studio Distriqt S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- PERSONALITATE PLACUTA CU BUNE ABILITATI DE COMUNICARE SI RELATIONARE, VANZARE SI NEGOCIERE.
- ATENTIE DISTRIBUTIVA, SIMT PENTRU DETALII .
- CAPACITATEA DE A REZOLVA PROBLEME, SARCINI MULTIPLE.
- DORINTA SI MOTIVATIA DE A INVATA SKILL-URI NOI .
- EXPERIENTA IN FASHION RETAIL.
- SPIRIT DE LUCRU IN ECHIPA.
- TINUTA SI PREZENTA, AMABILITATE , ATITUDINE POZITIVA SI PROACTIVA, CONFORM DOMENIULUI DE MUNCA.

Descrierea jobului

- INTAMPINA CLIENTII IN MOD CORESPUNZATOR.
- RELATIONEAZA CU ACESTIA SI IDENTIFICA METODA POTRIVITA DE PREZENTARE A PRODUSELOR.
- PROMOVEAZA SI VINDE CORESPUNZATOR PRODUSELE, OFERIND INTR-UN MOD PROFESIONIST TOATE INFORMATIILE NECESARE.
- ESTE INFORMAT CU PRIVIRE LA TENDINTELE IN MODA
- IDENTIFICA OCAZIILE DE A VINDE SI PRODUSE COMPLEMENTARE CARE POT INTREGI OUTFIT-UL FINAL.
- ASIGURA RECEPTIONAREA ARTICOLELOR VESTIMENTARE DIN PUNCT DE VEDERE CALITATIV SI CANTITATIV.
- ASIGURA APROVIZIONAREA SI REAPROVIZIONAREA SUPRAFETEI DE VANZARE CU MARFA.
- MENTINE UN MEDIU DE LUCRU CURAT.
- RESPECTA REGULILE DE VISUAL IMPUSE DE MERCHANDISER.

BENEFICII :
- MEDIU DE LUCRU FAVORABIL.
- POZITIE STABILA INTR-O COMPANIE IN EXPANSIUNE.
- POSIBILITATEA DE AVANSARE SI CRESTERE PE PLAN PROFESIONAL.
- SALARIU FIX.
- UNIFORMA.
- BONUSURI IN FUNCTIE DE PROGRES.

STUDIO DISTRIQT ESTE UN BRAND VESTIMENTAR FONDAT IN ANUL 2020 CARE ARE INTENTIA DE A PROMOVA CREATIVITATEA CLIENTULUI.

BRAND-UL SE AXEAZA PE SERII MICI , IN ZONA DE "STREETSTYLE" , CU POSIBILITATEA DE A FII MODELATE DUPA BUNUL PLAC IN ATELIERUL PROPRIU DE CREATIE VESTIMENTARA.

PE DE ALTA PARTE, ZONA DE "HAUTE COUTURE", MANIPULEAZA GAMA LARGA DE CROIURI ASTFEL INCAT PIESELE TIP UNICAT SA REPREZINTE CU STIL PE CEL CARE LE POARTA.

INFIINTAT DIN DORINTA DE A NE AUTENTIFICA DREPT "DIFERITI", CU DEVIZA : " BECOME A STATEMENT", ATELIERUL NOSTRU ESTE SURSA DE INSPIRATIE PENTRU MULTI CLIENTI CARE DORESC SA IASA IN EVIDENTA CU AJUTORUL MATERIALELOR DE INALTA CALITATE SI AL CUSATURILOR FINE.
Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.