Lucrator comercial in magazin de instalatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Lucrator comercial in magazin de instalatii.
Persoana ideala pentru acest post
  • Persoana atenta la detalii , serioasa si responsabila ;
  • Abilitati bune de comunicare si persuasiune ;
  • Capacitatea de a muncii in echipa ;
  • Atenție,concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;
  • Spirit practic.

Avantaj
  • Cunoasterea programului WinMentor

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asigură necesarul de marfă la raft;
  • Sortează și verifică marfa;
  • Oferă suport/ajutor clienților ;
  • Oferă informații despre marfa expusă ;
  • Răspunde solicitărilor clienților ;
  • Informează clienții de schimbările care au avut loc în privința produselor.
Beneficii :
  • Pachet salarial motivant ;
  • Bonuri de masa;
  • Conditii foarte bune de munca .

Firma cu peste 20 ani experienta in domeniul Instalatiilor Termice si Sanitare.

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos