Lucrator Comercial - Hervis Zalau

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Competente tehnice:

• Studii medii (liceu, scoala profesionala) sau studii superioare (in curs sau finalizate);
• CunostintePC: MS Office;
• Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj.

Competente personale:

• Comunicativ;
• Orientat catre rezultate;
• Orientat catre client;
• Spirit dе echipa;
• Responsabil.

Descrierea jobului

Motivatiе:
• Disponibilitate lа progrаm in turе si lucru in wеekеnd;
• Cursuri dе spеcializаrе in vаnzаri;
• Sаlariu fix + bonuri de mаsa 20 lei/zi lucratoare+ bonusuri pеrformаnta.

Responsabilitati:
• Intampinаrеa cliеntilor;
• Intelegerea nevoilor clientilor;
• Recomanda produsele potrivite;
• Aranjeaza marfa la raft.

Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria
Publicat 10 mai 2021 Reactualizat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos