Lucrator comercial - Gioelia Cremeria

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te potrivesti perfect in echipa noastra daca esti o persoana sociabila, cu atitudine proactiva, iti place sa inveti lucruri noi si poti aplana cu usurinta un posibil conflict. Avem nevoie de colegi punctuali, de incredere. Experienta nu este necesara. Te invatam noi tot ce trebuie sa stii.

Descrierea jobului

Ceea ce iti oferim este mai mult decat un job. Echipa tanără, mediul de lucru dinamic, programul flexibil, salariul si bonusurile sunt doar cateva dintre lucrurile care te motiveaza sa lucrezi cu noi.

Gioelia Cremeria este o companie la nivel mondial, pe piața din Timisoara activand din anul 2017. Oferim cea mai buna inghetata si produse de pasticerie. Calitatea materiei prime si a produsului finit este ceea ce ne diferentiaza si ne defineste.
Publicat 28 mai 2022 Reactualizat 25 iun. 2022 Expiră 27 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos