Lucrator comercial - FULL TIME - Hervis Galati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti o persoana comunicativa, responsabila si orientata catre rezultate si client? Nu-ti lipseste spiritul de echipa?
Atunci esti potrivit/a pentru a te alatura echipei Hervis!

Ne dorim ca viitorul nostru coleg/viitoarea noastra colega sa aiba urmatoarele competente tehnice:
• Studii medii (liceu, scoala profesionala) sau studii superioare (in curs sau finalizate);
• Cunostinte PC: MS Office;
• Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj.

Reprezinta un avantaj cunostintele privind partea de biciclete.

Descrierea jobului

Motivatie:
• Disponibilitаte la program in turе si lucru in weеkеnd;
• Cursuri de spеciаlizаre in vanzari;
• Salariu fix + bonuri de masa 20 lei/zi lucratoare + bonusuri performanta.

Responsabilitati:
• Intampinarea clientilor;
• Intelegerea nevoilor clientilor;
• Recomanda produsele potrivite;
• Aranjeaza marfa la raft

Hervis Sports apartine 100% grupului SPAR Austria si este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de retail de articole sportive din Europa, cu peste 200 de filiale international si 520 milioane Euro cifra de afaceri in anul 2017. In ultimii ani Hervis Sports a inregistrat o crestere considerabila si a deschis numeroase filiale in Austria, Germania, Slovenia, Ungaria, Cehia, Croatia si Romania.
In 2007 s-a deschis prima filiala Hervis in Romania si s-a introdus cardul de loializare la nivel European.

Hervis este unul dintre marii sustinatori ai sportului in Europa, fiind partener in organizarea majoritatii evenimentelor sportive pentru amatori si profesionisti, in tarile in care activeaza.
Produsele apartinand a peste 40 de branduri internationale si marca proprie, sunt oferite in reteaua Hervis Sports la cele mai bune preturi si sunt dedicate activitatilor zilnice recreative si sporturilor indoor si outdoor (ciclism, inot, schi, alpinism, tenis, badminton, sporturi de echipa, fitness, bodybuilding, patinaj, sporturi de apa, etc.).
Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos