Lucrator comercial - Depozt Bolintin Vale

AETOS TRADING & CONSULTING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Bune abilitati organizatorice si de comunicare;
- Atentie la detalii, implicare, seriozitate;
- Rezistență la efort fizic;

Condiții:
- Studii medii - profil tehnic/ mecanic
- Curs Stivuitorist - reprezintă avantaj
- Salariu motivant + tichete de masa;
- Contract de munca pe perioadă nedeterminată;
- Oportunitatea de a lucra în cadrul uneia dintre cele mai dinamice companii locale.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Organizarea mărfurilor in depozit;
- Transportarea mărfurilor din depozit;
- Incarcarea si descarcarea marfurilor;
- Menținerea curățeniei permanentă la locul de muncă și participarea la curățenia generală

Aetos Trading & Consulting face trading cu produse agricole prime și produse de morărit. Experiența management-ului în domeniu de peste 20 de ani garantează oferirea de servicii și produse la standarde înalte.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.