Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Lucrator comercial depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg in echipa noastra de vanzari:

  • cu buna atentie la detalii, organizat
  • abilitati operare calculator
  • rezistenta la efort fizic
  • avantaj - experienta in pregatire/receptie/verificare marfa/servire clienti

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • pregatesti comenzi (colectare de pe raft, impachetare, etichetare si intocmire nota de comanda)
  • receptie marfa (incarcare/descarcare marfa, aranjare pe raft)

Beneficii
  • loc de munca pe termen lung
  • colectiv prietenos, mediu de lucru placut
  • pachet salarial atractiv

De peste 20 de ani, suntem cel mai mare distribuitor de materiale pentru pictura din Romania.

Expirat
Lucrator comercial depozit  -  Lucas impex srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles