LUCRATOR COMERCIAL/DEPOZIT/CASIER/OP RECEPTIE JUMBO PALLADY

JUMBO EC.R. SRL - 10 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
• Abilităţi bune de comunicare şi organizare
• Experienta in domeniul de retail reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

MAGAZINUL JUMBO PALLADY angajeaza:
- Lucratori depozit: descarca si aranjeaza marfa in depozit;
- Casieri: incaseaza contravaloarea produselor si emite documentele fiscale aferente, respectand procedurile interne privind incasarile;
- Operator receptie: asistenta clienti si angajati;
- Lucratori comerciali: prezinta produsele si serviciile firmei intr-un mod atractiv si raspunde solicitarilor clientilor.

Oferim:
- salariu atractiv inclusiv bonus prezenta;
- tichete de masa;
- frecvente evaluari si posibilitati reale de promovare;
- mediu de lucru placut si modern.

Compania multinationala SC JUMBO EC. R SRL, www. jumbo. gr are activitate in domeniul comertului cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, atat pe piata din Grecia, Cipru, Bulgaria, cat si Romania.
Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021