Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Lucrator comercial Coresi Shopping Resort

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- 1-2 ani experienta in domeniu;
- Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou;
- Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva;
- Aspect placut.

Colega ideala ar fi o persoana pasionata de fashion, dornica sa lucreze cu clientii, capabila sa-i consilieze si sa le ofere ce le mai bune sfaturi si combinatii vestimentare.

Descrierea jobului

- Realizeaza activitatea de vanzare;
- Consiliaza clientii asupra produselor expuse;
- Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa);

Maya Brasov, brand romanesc, prezent pe piata brasoveana de 4 ani, cu activitate in cele doua mall-uri ale Brasovului, Unirea Shopping Center si Coresi Shopping Resort. Oferim clientelor noastre produse romanesti, haine de zi si de ocazie, accesorii si pantofi.

Expirat
Lucrator comercial Coresi Shopping Resort  -  Maiac Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles