Publicat 25 Mai 2019 | Expiră 25 Iun 2019

Lucrator comercial / Consilier Vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam Consilier vanzari / Lucrator comercial pentru magazine de artizanat romanesc si Suveniruri in Centrul Bucurestiului.

Descrierea jobului

Sarcini:
- vanzarea si promovarea suvenirurilor, produselor traditionale si de artizanat romanesc;
- emiterea/ intocmirea documentelor aferente vanzarii;
- intretinerea magazinului, a vitrinelor si a produselor;
- interactionarea cu clientii;
- promovarea produselor din magazin;
- sa cunoasca foarte bine produsele din portofoliul companiei;

- Minim studii medii
- Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.
- Atitudine pozitiva;
- Prezenta agreabila si calma;
​- Spirit de lucru in echipa;
- Capacitate de invatare;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat!

Magazinele noastre de suveniruri au activitate in domeniul comertului cu articole de artizanat romanesc, produse traditionale si suveniruri romanesti din anul 2013 si sunt situate in Centrul istoric al Capitalei si pe Calea Victoriei nr.100 vis-a-vis de Hotel Radisson Blue.

Expirat
Lucrator comercial / Consilier Vanzari  -  AIRCOLD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles