Publicat 23 Feb 2021 | Reactualizat 02 Mar 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Lucrator comercial/Consilier vanzare/Vanzator(toare)/Casier

5 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie:
- să fie răbdător, corect, punctual
- să aibă competențe dе lucru cu calculatorul
- să cunoască limba engleză
- să fie organizat, comunicativ și cu simțul răspunderii
- fumător sau nefumător

Descrierea jobului

Descriеreа jobului:
- Învață și mаi аpoi le comunică clienților informаții lеgаtе de produsеlе vândute
- Răspundе dе întrеținеreа curățeniеi la locul dе muncă
- Efеctuează invеntаrul stocului de marfă
- Efectuează recepția produselor
- Lipește etichete cu prețuri pe produse și le pune la raft
- Realizează toate documentele care țin de funcția deținută (ex. monetar, dispoziții de plată)

Beneficii:
- Beneficii totale de cel puțin 2200/2300/2400 lei/lună net (în mână) după 0 luni / 3 luni si respectiv 6 luni de activitate
- Beneficii ce contin si comision din vânzări și tichete de masă pe card (mai multe detalii la interviu)
- Comisionul din vânzări nu este conditionat de targeturi sau alte asemenea
- Creșteri de salariu garantate(conform mai sus) în cazul unei bune colaborări după 3 luni, după 6 luni, dar și pe termen lung.
- În cazul unei colaborări foarte bune, creșterile pot fi mai devreme de atât
- Prime de Crăciun și Paște în funcție de vechime și performanță
- Zile de sărbătoare libere sau dacă vrei, plătite dublu
- În general, în timp, valoarea beneficiilor membrilor echipei noastre, trece frecvent de 500€ în funcție de vechime și performanța magazinului
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Loc de muncă sigur (pe perioada pandemiei nu au fost inchise magazine si nici nu au fost desfiintate locuri de munca)
- Salariul primit la timp, de două ori pe lună (avans și lichidare)

Poți aplica și direct trimițându-ne CV-ul pe adresa de email contact @ tabacioc punct ro sau îl poți lăsa la unul din magazinele noastre ale căror adrese le găsești pe http://www.tabacioc.ro/contact

2009 este anul în care Tabacioc Grup a apărut pe piața tutunului și a accesoriilor pentru fumători. De atunci am lucrat cu numeroși furnizori din SUA, Olanda, Germania, Slovenia, Anglia, Italia, Polonia, India și Ungaria pentru a oferi publicului român produse cât mai noi, interesante, neobișnuite, dar și cu un raport calitate/preț cât mai bun.

Vara anului 2012 a însemnat extinderea companiei de la nivel de import si distribuție, la cel de retail, deschizând prima tutungerie Tabacioc. În prezent, avem deschise noua magazine raspandite în diferite zone ale Bucureștiului.

Suntem o echipă mereu deschisă oamenilor si ideilor noi! Te asteptăm!

Lucrator comercial/Consilier vanzare/Vanzator(toare)/Casier  -  Tabacioc Grup SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles