de ani Fără Frică...

Publicat 21 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 21 Dec 2019

Lucrator comercial CINNAMON

5 posturi

Candidatul ideal

Atitudine pozitiva si proactiva.
Bune abilitati de adaptare si flexibilitate.
Abilitati de comunicare, spirit de echipa si atitudine deschisa la nou.
Studii medii cu diploma de BAC.

Descrierea jobului

Ce vei face:
Vei prepara, ambala si livra produsele;
Vei mentine curatenia la locul de munca.

Ce iti oferim:
Salariu NET de 2000 lei / luna
Tichete de masa ( 15 lei/ zi lucrata)
Program de lucru full time: de luni pana vineri 07:30 - 16:00 / 9:00-17:30 (30 minute pauza de masa)
Acces facil la locul de munca: statia de metrou Pipera
Contract individual de munca pe perioada nedeterminata

Candidatii interesati sunt invitati sa ne contacteze la numarul de telefon 0757 037 211.

Descrierea companiei

CINNAMON: sectie productie deserturi.

Lucrator comercial CINNAMON  -  CINNAMON BAKE & ROLL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles